Интересные места для фотосессий в Одессе

Цікаві місця для фотосесій в Одесі

З Одеси можна привезти не лише враження та фотографії на тлі моря. Любителі цікавих локацій можуть відправитися на фотосесію на морські гойдалки, відвідати садибу людини-вовка, побачити руїни одного з найкрасивіших заводів Одеси – Краян. Ще хороший варіант для фотосесії – старовинні будинки санаторного комплексу “Аркадія”. Докладніше про ці місця для фотосесій в Одесі – у нашому огляді.


ТОП-4 видов активного отдыха в Одессе

ТОП-4 видів активного відпочинку в Одесі

Активний відпочинок в Одесі різноманітніший, ніж може здатися на перший погляд. Одеса може запропонувати десятки екстремальних розваг на будь-який гаманець – від 200 до 50 0000 гривень. Більшість розваг пов'язані із відпочинком на морі, але є цікаві можливості для відпочинку на суші. У нашому огляді ми розглянемо доступні види відпочинку. Один спосіб не вимагатиме майже жодних вкладень.


Где лучше снять квартиру посуточно в Одессе: советы туристам

Де краще зняти квартиру подобово в Одесі?

Усі приїжджають до Одеси на відпочинок зі своїми очікуваннями. Тому немає такого району, який би підійшов для життя будь-якому туристові. Хтось шукає максимально дешеве житло біля моря, комусь важливо жити біля нічного клубу, а сім'ї з дітьми шукають затишну квартиру за 5 хвилин ходьби від пляжу. Щоб туристи в Одесі найкраще орієнтувалися у виборі житла, ми підготували для вас короткий огляд. Він допоможе вам вигідно винайняти квартиру подобово в Одесі.