Головний басейн

Головний басейн аквапарку «Одеса» - місце відпочинку для дорослих і дітей. При його створенні основний упор був зроблений на зручність і універсальність. Керуючись даними принципами, ми забезпечили:

Чим цікавий головний басейн?

Крім унікальної конструкції, головний басейн може похвалитися такою цікавою опцією, як штучні хвилі, що створюються на початку кожної години. Хвилі генеруються 20 хвилин, так що цього часу буде достатньо для активного відпочинку. Перед тим, як гідросистема включається, по парку розноситься звук дзвону, щоб всі бажаючі змогли насолодитися цією беззастережно веселою подією.

При проектуванні головного басейну ми також намагалися досягти відчуття перебування на чорноморському пляжі. І головним чином цей ефект був досягнутий завдяки використанню піску. Імпровізований піщаний пляж органічно вписався в структуру парку, став важливою пам'яткою.

Відпочинок у головного басейну не має обмежень. Скажімо, якщо в силу антропометричних особливостей (обмеження по вазі, росту) ви не можете спуститися з гірки, у вас залишається можливість відпочити біля басейну, погойдатися на хвилях, випити коктейль, лежачи на м'якому шезлонгу.