СПА в аквапарку Одеса

Можна скільки завгодно довго сперечатися про те, яка з гірок в нашому аквапарку є найкращою, але ось що точно не викличе сумнівів, так як це популярність і затребуваність гідромасажного басейну. Хочете розслабитися, зняти фізичну втому, отримати заряд позитивних емоцій, відчути приємний тактильний контакт з теплими міні-гейзерами? Тоді неодмінно відвідайте гідромасажний басейн!

Зона СПА розташовується як би в стороні від основного скупчення атракціонів, щоб ви могли спокійно розслабитися і насолодитися унікальною фізіологічною процедурою. Так звана зона ледачого відпочинку сподобається не тільки дорослим, але й дітям. Незважаючи на великий запас енергії в дитячому організмі, велика кількість гірок і різного роду розваг може швидко втомити. Але не варто переживати з цього приводу. Двадцять хвилин гідромасажу, і «батареї організму» знову заряджені!

Навколо гідромасажного басейну розташовується зона для прийняття сонячних ванн, м'які шезлонги, а також VIP зона для тих, хто бажає відпочити по максимуму.

Задоволення від масажної процедури забезпечується оптимальною температурою води. Автоматика підтримує даний показник на рівні 22 градуси незалежно від температури повітря. Глибина басейну - 1 метр, так що ви зможете без ризику проводити сімейні сесії релаксу з дітьми.