Чому вам сподобався басейн з хвилями?

Хвильовий басейн є унікальним рішенням для парків з водними атракціонами, з тих, що на даний момент функціонують в Україні. Якщо пройдете через всю територію парку, в найдальшому його куточку вас чекає гідна нагорода - хвильовий басейн, поєднаний з піщаним пляжем.

Навіть дорослі люди перетворюються в дітей, гойдаючись на хвилях, що і говорити про самих юних відвідувачів аквапарку. Вода зцілює і розслабляє. Хитаючись на хвилях, ви відчуєте ефект, який можна порівняти з тим, що досягається при масажі тіла. Це вкрай приємно і корисно для організму, до того ж, хвилі нагнітаються з певною періодичністю і інтенсивністю, налаштовуючи роботу внутрішніх органів на правильну частоту.

Хвилі запускаються кожну годину протягом 20 хвилин. Про початок події повідомляє дзвін, чутний в будь-якій частині парку. Так як глибина басейну варіюється в межах від декількох сантиметрів до 2-х метрів, у його кромки постійно чергують рятувальники, готові прийти на виручку в екстремальній ситуації. Втім, це скоріше певна страховка, адже у нас знайдеться рятувальний жилет для кожної дитини, причому абсолютно безкоштовно.

Варто відзначити зручне розташування басейну. Він знаходиться поруч зі штучною річкою та гірками, так що при бажанні ви можете розбавити помірний відпочинок активним дозвіллям.