Дитячий басейн

Дитячий басейн, він же дитячий аква-містечко, він же найбільший на півдні України? - запитаєте Ви. А ми чесно відповімо: «Так, це він!». У минулому році це місце розваг (здається лабіринтом, але це тільки здається) стало візитною карткою Аквапарку «Одеса». Насправді ж, це найулюбленіше місце інженерів, проектувальників і архітекторів, які торкалися до будівництва Аквапарку. Будували як для себе (ми ще тоді підозрювали, що деякі хочуть впасти в дитинство).

Безпечно. Тепло. Весело. І раптово! - ось 4 принципи, за якими проектували цей об'єкт. Басейн для дітей не стільки «басейн» (або як його в Одесі називають «жабник»), скільки повноцінний «розважальний комплекс». Гірки, лабіринти, водоспади, бризки. Що ще потрібно? Ах да, невпинне спостереження батьків за дітьми.

На відстані витягнутої руки. Навколо дитячого басейну розташована велика зона для засмаги, так що Ви зможете спокійно позасмагати, поки дітки грають. Тут же неподалік знаходиться ресторан і вбиральня. Відмінне місце для сімейного відпочинку, особливо для непосидьків :)