Ріки і басейны

На території аквапарку «Одеса» є цілих 3 басейни і протікає півторакілометрова річка. Даних ресурсів цілком достатньо для спокійного спокійного відпочинку, прийняття сонячних ванн.

Гордість нашого парку - басейн з гідромасажем. Це як велика джакузі, доступна для одночасного купання кількох десятків людей. Басейн з гідромасажем розташовується по ліву сторону від центрального входу. Навколо чаші розставлені шезлонги для комфортного розміщення гостей аквапарку. Рекомендуємо зануритися в теплу вируючу воду після напруженого трудового тижня. Ви відразу відчуєте приємний розслабляючий ефект, а далі - потужний приплив сил.

Аквапарк Одессы

Великий басейн

Великий басейн є збільшеною копією звичайного, і його головною «фішкою» вважається водоспад. Поверніть, увійшовши через центральний вхід аквапарку, і ви неодмінно опинитесь біля великого басейну. Глибина чаші - 140 см, постійна температура води +22 градуси.

Хвильовий басейн

Хвильовий басейн - місце для веселощів всією сім'єю. Хвилі створюються штучно, тому їх інтенсивність і висота строго контрольовані. Басейн розташовується в дальній частині парку, біля піщаного пляжу, і по праву вважається кращим місцем для веселого активного відпочинку.

Річка на території аквапарку

Лінива річка тягнеться від гірок, огинає піщаний пляж, проходить під мостом і вздовж хвильового басейну. Течія сильна - 5 км / год. Це дозволяє без додаткових зусиль дістатися по річці до гірок або виходу.