Правила поведінки та техніка безпеки аквапарку

Інформація для гостей

Аквапарк можуть відвідати громадяни, які придбали вхідний квиток на відповідний час та не мають протипоказань щодо використання водних атракціонів.

Кожен відвідувач аквапарку має право вибору на відвідування аквапарку, тому Адміністрація не приймає претензії про велику кількість відвідувачів на території Аквапарку та незручності, пов'язані з цим. Купівля квитка свідчить про те, що відвідувач ознайомився з правилами поведінки та зобов'язується їх дотримуватись.

ЦІ ПРАВИЛА РЕГЛАМЕНТУЮТЬ ПОРЯДОК НАВІДАННЯ АКВАПАРКУ "ОДЕСА" І ПРАВИЛА ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ ПРИ ВИКОРИСТАННІ ЙОГО ПОСЛУГ.

Аквапарк Одессы

ДІТИ до 14 років, а також зріст яких менше 140 см на територію аквапарку допускаються тільки у супроводі дорослих. Для дітей віком від 3х років відвідування Аквапарку – безкоштовне, для дітей з 3х до 12 років, зростом до 140 см – вхід по дитячому квитку, зростом вище 140 см - вхід за дорослим квитком. Особи, які супроводжують дітей, відповідають за всі заподіяні ними збитки.

Зміна погодних умов або відключення електропостачання є форс-мажорною обставиною, яка не може бути причиною повернення та компенсації куплених квитків.

На період повітряної тривоги ви зобов'язані піти в бомбосховище, або покинути територію аквапарку! Нагадуємо вам, що згідно із Законом України передбачена кримінальна відповідальність за фото або відеозйомку місць влучення ракет, а також викладання в інтернет чи соціальні мережі. Повітряна тривога є форс-мажорною обставиною, і не може бути причиною для повернення та компенсації куплених квитків.

Всіх відвідувачів аквапарку ми просимо дотримуватись правил техніки безпеки, ставитись до вимог з розумінням. Адміністрація аквапарку не несе відповідальності за наслідки, що настали внаслідок ігнорування правил безпеки. Ми також залишаємо за собою право видаляти порушників встановлених норм із території аквапарку без повернення вартості вхідного квитка.

У дитячому Аквамістечку можуть бути батьки з дітьми, але використовувати дитячі гірки в Дитячому Аквамістечку дозволено тільки дітям до 140см.

Аквапарк є громадським місцем, тому дуже важливо, щоб кожен відвідувач усвідомлював відповідальність за свої дії.

ЗАБОРОНЕНО

Приносити на територію Аквапарку харчові продукти, воду, спиртні напої, коктейлі, пиво всіх сортів та інші напої.
До Ваших послуг - ресторани, кафе-бари і т.д.
Передавати абонемент іншим особам. Адміністрація має право на вилучення та анулювання абонементів при спробі передачі іншій особі.