Екстремальні гірки в аквапарку

Не секрет, що серце будь-якого аквапарку - воднi гірки. Аквапарк Одеса не виняток. Причому ці атракціони у нас в надлишку!

Двох рівних гірок не буває, навіть якщо їх конструкція здається схожою. Досить змінити висоту спуску на метр, і ви отримаєте зовсім інші враження від використання гірки. У нас ви знайдете швидкісні, криві спуски, а також гірки з різкими падіннями, сливами і поворотами. У нас є все, щоб ваш настрій і настрій ваших дітей залишався позитивним протягом усього часу перебування в парку.

Аквапарк Одессы

Справжньою гордістю нашого парку є три гігантські гірки: Ракета, Камікадзе і Синя ракета. Дані атракціони досягають висоти 18,5 метрів. Тільки уявіть, наскільки захоплюючим може стати спуск з висоти 7-и поверхового будинку. Хочете розтягнути задоволення? Тоді ласкаво просимо на найдовшу гірку під назвою Бочка. Протяжність слалому Бочки цілих 200 метрів. Деякі гірки ведуть до штучної полукілометровой річці, так що відразу після спуску ви зможете поніжитися у воді.

В аквапарку Одеса зібрані самі екстремальні, унікальні і запам'ятовуються гірки. Ми гарантуємо, що на півдні України подібних розваг ви більше не зустрінете ніде. Гірки об'єднані в єдині комплекси, щоб ви могли продовжити задоволення від затяжних спусків.

Обмеження в аквапарку

Звертаємо увагу, що кожен атракціон має обмеження за зростом і вагою. Тільки на 3-х з 27-и не потрібно використовувати додаткові пристосування у вигляді килимків, надувних «булочок» або кругів. Дотримання техніки безпеки є основою приємного проведення часу.

Ми надаємо особливу увагу безпеці, ретельно перевіряємо всі гірки на конструктивну цілісність, використовуємо сучасну пропускну систему, що дозволяє уникнути моментів, коли діти відпочивають без нагляду дорослих.