Повільна річка

Повільна річка Аквапарку «Одеса» по праву носить титул найкориснішою пам'ятки. Чому? Тому що вона не просто прикрашає парк, але і виступає головною транспортною артіллю, що зв'язує гірки, басейни та інші об'єкти. При проектуванні парку перед інженерами і архітекторами стояло завдання розвантажити черги на гірки. Як це зробити? Так як прискорити спуск з гірки можна, можна уповільнити повернення до атракціону після спуску. Повільна річка відмінно впоралася з цим завданням.

Повільна або лінива річка є родзинкою нашого парку, забезпечує внутрішню логістику, і дозволяє отримати ще більше задоволення від, здавалося б, банальних дій. Поки відвідувачі пропливають по ній, черги непомітно тануть. Перебіг річки - 5 км / год. Цей показник дозволяє дістатися до пункту призначення після того, як з гірки спустяться 5-10 чоловік. Це вкрай зручно, адже вам не потрібно стояти в черзі. Замість цього ви будете отримувати задоволення від спілкування з водою, ліниво пересуваючись до наміченого атракціону.

Повільна річка подобається найменшим відвідувачам аквапарку. Вона досить дрібна, і при цьому володіє плином, так що дітлахам не потрібно докладати особливих зусиль для пересування по ній. Подорожуйте по аквапарку найприроднішим для цього місця чином - по воді!