Харчування в аквапарку

На території аквапарку є кафе швидкого харчування і два ресторани. Ресторан, піцерія і «круглий бар». Почнемо з останнього.

Круглий бар - кафе швидкого харчування, де можна швидко вгамувати голод і спрагу. Круглий бар можна знайти по величезному бургеру на даху закладу. Розташовується круглий бар в кінці центральної вулиці, на перехресті між пісочним пляжем і входом на гірки.

Аквапарк Одессы

Піцерія знаходиться праворуч від центрального входу (якщо стояти до нього спиною). Меню напоїв не відрізняються від круглого бару чи ресторану, проте кухня - інша.

Ресторан - знаходиться на протилежній стороні від піцерії, розташований ближче до гірок і дитячому аква-містечку. У ньому Ви можете замовити страви з національної, одеської, італійської та мексиканської кухні.

У кожному з кафе прийняті норми швидкого і якісного обслуговування. Професійні кухарі готові догодити навіть гурманам своїми вишуканими творами мистецтва. Вони так само завжди відкриті до діалогу. Якщо у Вас є пропозиції або побажання по додаванню будь-яких страв в меню наших кафе, ви завжди можете надіслати свою пропозицію у вигляді відкликання на e-mail: info@aquaparkodessa.com.ua

Самі бажані і затребувані страви увійдуть в меню наших кафе.