Винний туризм по Одеській області

27 Липня 2020

Географічне положення Одеської області дозволяє активно займатися створенням смачного вина. М'який клімат, відповідна грунт створюють ідеальні умови. Виробники пропонують всілякі варіації. По всій області розміщені великі винзаводи.
В Одесі дуже розвинений винний туризм. Більшість відпочиваючих і мандрівників приїжджає, щоб спробувати молдавські винні шато, бессарабський напій і багато іншого. Унікальні напої подаються з смачними закусками. Пропонується не тільки відпочинок, а й розвага. Багато гостей Одеси відправляються в винний тур на екскурсію по виноробні, дегустацію. Відмінна якість напоїв, гарний настрій гарантовано.


Винні господарства в Одеському регіоні


Основне господарство, про який повинен знати кожен - центр культури вина «Шабо». Це неймовірне місце, яке здивує старовинними королівськими підвалами, величезними підземними сховищами, незвичайними лабіринтами і старовинними історіями. Є навіть кінозал. У ньому розповідають про поселення Шабо і процвітання винного справи.Якщо комусь цікава наука, дослідження та експерименти, то ідеальне місце - Таіровський інститут. У цій установі знають про вино і його виробництві буквально все. Пропонуються дуже цікаві екскурсії з дегустацією колекційного вина.Багатьох туристів приваблює виноробня «Колоніст». Її заснували 15 років тому. За цей час бренд встиг розійтися по країні. Винне господарство найвищого класу, унікальні виноградники, красивий природний заповідник. Все це знаходиться в одному місці. Саме там ви знайдете цінні зразки напоїв. Також варто відвідати Болградський винзавод. Ще одне популярне господарство в Одеській області.Переваги винного туру


Нові знання та дегустація вин не є єдиним плюсом. Раніше такі екскурсії недооцінювали, зараз вибудовуються черги.


Виділяють такі переваги:


· тур по місцевим заводам;
· Екскурсія по виноградниках;
· Дегустація рідкісних вин;
· Можливість навчання у самого сомельє;
· Історична довідка;
· Можливість купити пляшку вподобаного напою.


Виноробство прирівнюють до мистецтва, яке зараз доступно кожному. Тури орієнтовані на широку аудиторію. Сподобається представникам будь-якого віку.


Винний клуб в Одесі


Вирушаючи в Одесу, молодь часто вирушає в Great Wine. Це винний клуб, який представляє собою відразу бар, магазин, літній майданчик. В асортименті знайдуться українські вина, європейські, американські екземпляри. Якщо вам хочеться більше зануритися в історію і специфіку створення, є пропозиція. Відправляються на популярну екскурсію на завод шампанських вин Одеси. Там професіонали розкажуть про всі тонкощі, покажуть підвали з цінними пляшками і запропонують дегустацію. Практично такі ж послуги пропонує і виноробня «Колоніст». Кожен зануриться в атмосферу створення улюбленого напою.
Комментарии

https://www.youtube.com/watch?v=