Парк Шевченко в Одессе

Парк Шевченка в Одесі

Це один із найстаріших і найбільших парків міста. У ньому сконцентровано багато пам'яток, є Лунапарк, Зелений театр, стадіон “Чорноморець”, працює пункт прокату індивідуального електротранспорту. З парку можна вийти до дельфінарію та пляжу Ланжерон, а також на трасу Здоров'я. До парку примикає невелика, одна з найкрасивіших вулиць міста – Маразлієвська. На Маразлієвській розташований театр на Чайній, всесвітній клуб Одеситів. Словом, до парку Шевченка зайти точно варто. По дорозі до парку можна побачити кілька визначних пам'яток, в самому парку теж, а потім спуститися до моря і дельфінарію.


Зимние ночные клубы Одессы: куда пойти в холодное время года

Зимові нічні клуби Одеси: куди піти в холодну пору року

Одеса традиційно приваблює туристів у літню пору, коли море - тепле, ночі - короткі, а відкриті клуби біля моря працюють цілодобово. Але й узимку в Одесі є чим зайнятися. Щоправда, зимові клуби вже знаходяться біля моря (було б дивно мерзнути). Шоу-програми, живі концерти та виступи стендап-коміків - заходи удосталь проводяться кожен вихідний день, а іноді і по буднях. У нашому огляді ми розглянемо деякі зимові нічні клуби:


Лучшие места для фотосессий в Одессе

Найкращі місця для фотосесій в Одесі

Одеса - не місто-листівка, але красивих міських та морських пейзажів тут достатньо. Достатньо вийти до моря в будь-якому місці міста на заході сонця - і вже можна робити гарні кадри. Якщо хочете зробити красиві знімки в місті, а не на морі, то краще планувати фотосесію на світанку. Так у кадр потрапить мало туристів, і фотографії вийдуть особливо гарними. Пропонуємо вам добірку місць, що ідеально підходять для літньої вуличної фотосесії в Одесі. Якщо ви збираєтеся на відпочинок в Одесі, зберігайте добірку на згадку.