Техніка безпеки аквапарку

Аквапарк «Одеса» - це те місце, де кожен бажаючий може відточити навик плавання, зміцнити своє фізичне здоров'я. Поряд з цим, в парку створені всі умови для активного і пасивного відпочинку. Хочете гострих відчуттів, яскравих емоцій? Вибирайте круті гірки. Віддаєте перевагу загару і спокійному плаванню з гідромасажем? Тоді ваш вибір - один з трьох басейнів.

Всі атракціони нашого аквапарку є результатом тривалої інженерної роботи. Кожна деталь продумана, як на предмет конструктивного призначення, так і на предмет безпеки для відвідувачів. Всі конструкції проходять тестування в міжсезоння, і в разі натяку на «втому» матеріалу оперативно замінюються досвідченими фахівцями.

Аквапарк Одессы

Всіх відвідувачів аквапарку ми просимо дотримуватися правил техніки безпеки, ставитися до вимог з розумінням. Адміністрація аквапарку не несе відповідальності за наслідки, які настали в результаті ігнорування правил безпеки. Ми також залишаємо за собою право видаляти порушників встановлених норм з території аквапарку без повернення вартості вхідного квитка.

Аквапарк є громадським місцем, тому дуже важливо, щоб кожен відвідувач усвідомлював відповідальність за свої дії.

ЗАБОРОНЕНО

Приносити на територію Аквапарку харчові продукти, воду, спиртні напої, коктейлі, пиво всіх сортів і будь-які інші напої.
До Ваших послуг - ресторани, кафе-бари і т.д.