Цікаві місця для фотосесій в Одесі

7 Вересня 2021

З Одеси можна привезти не лише враження та фотографії на тлі моря. Любителі цікавих локацій можуть відправитися на фотосесію на морські гойдалки, відвідати садибу людини-вовка, побачити руїни одного з найкрасивіших заводів Одеси – Краян. Ще хороший варіант для фотосесії – старовинні будинки санаторного комплексу “Аркадія”. Докладніше про ці місця для фотосесій в Одесі – у нашому огляді.
Гойдалки в морі: клуб Mantra та пляж Відрада


І перша, і друга гойдалка стоять на пляжі в зоні загального доступу. Платити за фото не треба. Хіба що доведеться відстояти чергу у пік сезону. Зазвичай бажаючих зробити фотографію на гойдалці дуже багато. Також чимало і дітей, які просто із задоволенням катаються на цих гойдалках. Якщо хочете зробити дійсно ефектне фото на морських гойдалках в Одесі, приходьте сюди на світанку.Загадкова садиба людини-вовка


Всього за 40 км від Одеси є приголомшливе місце. Це стара купецька садиба, яка належала Сергію Панкеєву, який з дитинства страждав на невротичні розлади. Його навіть лікував сам Зигмунд Фрейд, і після лікування написав книгу "З історії одного дитячого неврозу". Бідолашному Сергію з дитинства здавалося, що на дереві сидять вовки і хочуть його з'їсти. Цей страх залишався з ним до кінця життя (він помер у Відні у віці 86 років). Зараз садиба покинута, останні 30 років ми можемо спостерігати тільки руїни. Проте місце дуже мальовниче, особливо у теплу пору року. Тут є гарні локації для фото на тлі природи та руїн садиби.
Руїни заводу "Краян" - одне з наймістичніших місць Одеси


Комплекс будівель заводу Краян мав би справедливо претендувати на звання пам'ятника архітектури. На жаль, останні 40 років владі міста не було до цього комплексу будівель. На щастя, 2020 року руїни купив одеський ресторатор Алекс Купер. Він планує його перепродати людині, яка зробить у будівлі корисний, популярний громадський простір (музей, лекторій, коворкінг, фуд-корт). Офіційно перебувати тут не можна, оскільки будинок аварійному стані. Але любителі цікавих місць для фотосесій все одно проникають усередину. Якщо боїтеся заходити, можна зробити кілька красивих фотографій на фоні.
Вражаюча архітектура санаторію "Аркадія"


Це місце для фотосесії вам підійде, якщо:


- ви не хочете залишати місто для фото; - Ви шукаєте місце, де було б кілька красивих старовинних будівель; - Ви хотіли б сфотографуватися неподалік моря.


Комплекс будівель санаторію Аркадія вражає своєю архітектурою. Найпомітніша будівля – дача Параскева. Це особняк у готичному стилі з бельведером та декораціями в саду. Інша цікава будівля – дача купця Маврокордато. Будинок вінчає гарна вежа, яка непогано збереглася до наших днів. Наразі на території санаторію розбитий парк, у якому багато скульптур радянського періоду.Коментарі

https://www.youtube.com/watch?v=