Грецький парк в Одесі

1 Вересня 2021

Грецький парк – один із нових парків міста. У нього дуже вдале розташування - він знаходиться якраз під Приморським бульваром. Тож парк часто відвідують туристи. З Грецького парку видно море та морський вокзал. Він зовсім невеликий, зате поруч із парком багато інших визначних пам'яток. Тож якщо будете в центрі міста, до Грецького парку точно варто зайти.

Щоб потрапити до Грецького парку, треба йти Приморським бульваром у бік Воронцовського палацу. Далі до парку можна потрапити двома методами:
1. Спуститися Потьомкінськими сходами (не до кінця) і при спуску згорнути ліворуч.
2. Не спускатися сходами, пройти повз неї, і спуститися трохи далі - невеликими сходами або на ліфті (працює в денний час доби).Історія створення Грецького парку в Одесі


Грецький парк було відкрито зовсім недавно, у 2018 році. Парк розбили на місці старого Місячного скверу. Місце для парку було обрано невипадково: за часів Стародавню Грецію цьому місці було грецьке поселення. У наші часи тут проводилися розкопки, і знайшли цікаві артефакти тих часів.Парк був створений за фінансування грецькою діаспорою, і в дизайні парку можна побачити чимало грецьких елементів. Парк невеликий, але дуже гарний і тихий, хоч розташований у самому центрі міста.


Визначні місця та інфраструктура Грецького парку


Грецький парк - острівець спокою в центрі міста. Особливо його верхня частина. Тут немає дитячих майданчиків і взагалі якихось розваг для дітей. Якщо сюди і приходять з дітьми, то з зовсім маленькими – у візках, або з дорослими, які можуть спокійно посидіти на лавці та подивитися на гарний, незвичайний фонтан. До речі, про фонтан.Фонтан "Зв'язок часів" - фонтан із двома особами авторства одеського скульптора Михайла Реви. Це головна визначна пам'ятка парку. Вночі фонтан красиво підсвічений різними кольорами, хто приваблює відвідувачів парку. Фонтан не працює в період із пізньої осені до середини весни.Крім фонтану в парку є гарні клумби, чагарники, багато дерев дають приємну прохолоду у спекотний час. Працює платний туалет. Також у парку незабаром мають відкрити рибний ресторан, його стіна впритул прилягатиме до Потьомкінських сходів. Поки будівництво ще триває, воно відгороджене від парку парканом і невидиме. Словом, будівельники не псують відпочиваючим від перебування в Грецькому парку.У нижній частині парку переважно відпочивають сім'ї з дітьми. Тут уже не так спокійно, оскільки велику територію нижньої частини займає дитячий майданчик з гірками та атракціонами, що розвивають.

Коментарі

https://www.youtube.com/watch?v=